Bak Nedir - Güncel Blog Sitesi

Havuz Sistemleri

Sermed Havuz Modelleri

0 53

Prefabrik havuz, ucuz, kaliteli ve modern havuz anlamına gelir. Sermed Havuz, uygun bir fiyata çağdaş ve yüksek kalitede prefabrik havuzları sizleresunmaktadır. Maldiv prefabrik havuz, fipool panel havuz ve ticari havuz olmak üzere pek çok farklı nitelikte havuz örneğimiz vardır. Bununla birlikte, ekipman paketi, boyutsal olarak doğru kaldırım levhaları ve havuz ileentegretezgâhlı otomatik panjur kapağı ile birlikteprefabrik havuz envanterine ait tüm ürünler bünyemizde mevcuttur.

Maldiv prefabrik havuz açık tasarım şekli ve özenli görünümü ile yeni tanımlanmış bir prefabrik havuzudur. Yüksek kaliteli malzemeler ve lineer kaplamaya sahiptir. Net çizgiler ve yapılarla estetik açıdan kesinlikle yükseltilmiş, refahına gözeten bireyler için birçok şık tasarım seçeneği ile Sermed Havuz bünyesinde. Net çizgiler ve tasarım detaylarımız, her türlü bireysel tasarım için daha fazla özgürlük sağlamaktadır: gerek doğal taş görünümü gerekse ışık efektleri örnek olarak verilebilir.

SERMED HAVUZ GÜVENCESİ!

Fipool Panel havuz; özel yapım prefabrik yüzme havuzudur. Bizler bu konuyu yoğun bir şekilde ele almakta ve fipool model havuzumuzu özgünleştirmek ve daha fazla davetkâr kılmak için titizlikle çalışmaktayız. Kullanım konseptine bağlı olarak işlevi değişen bu havuz genel olarak eğlence ve fonksiyonel kullanım içinharika bir havuzdur. Öte yandan ticari havuz çeşitlerimiz farklı niteliklerde ve çeşitlerde sizler beklemektedir.

Web sayfamızı ziyaret edebilir ve Sermed Havuz güvencesi ile sizlere sunulan prefabrik havuzlarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu havuzlar %50 daha ucuz fiyata mal olmakta olduğu için sizlerin de ekonomisine hitap etmekte ve geleneksel betonarme havuzlara verilen ücretin yarısına hallolmaktadır. %100 sızdırmazlık niteliği sayesinde prefabrik havuzlarımızın anti bakteriyel özelliği sağlanmakta ve ultra hijyenik bir özellik kazanmaktadır. Sürekli güncellediğimiz ve davetkâr kampanyalar ile cazip hale getirdiğimiz havuz fiyatları ile ilgili teknik ekibimize başvurabilirsiniz. Havuz yaptırmayı düşündüğünüz bahçe veya mesken ile ilgili detayları bizlere aktarabilir ve profesyonel ekibimizden sürecin nasıl işleyeceğine dair aşama aşama brifing alabilirsiniz. Önce web sayfamıza sonra da firmamıza, kaliteli hizmet arayan herkesi bekliyoruz!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.